Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15795
Stary 06.12.2011, 12:17
888 napisał(a):Wyświetl post
"Cezary Wilk wybiera Wisłę zamiast reprezentacji Polski"

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...ji-polski.html
Prawidłowo, w końcu to klub płaci mu pensję, a nie reprezentacja.

Poza tym to nie jest oficjalny termin FIFA, więc to czy jakiś klub puści na ten komiczny sparing swoich graczy to jedynie dobra wola, nie obowiązek.
Odpowiedz cytując