Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 06.12.2011, 11:20
Moskal ustawiajac Diaza na srodku obrony ,pokazal ,że ta pozycja jest dla niego optymalna.Ustawianie Diaza na lewej obronie czy defensywnym pomocniku to pomyłka
Odpowiedz cytując