|
Nie ma sensu na siłę zmieniać trenera ,bo Moskal może śmiało poprowadzić drużynę do końca sezonu a może nawet
dłużej ,jeżeli się sprawdzi.
Co do Smudy ,to uważam go za jednego z najlepszych trenerów klubowych w Polsce i wierzę także ,że dobrze przygotuje reprezentację do ME ,co zaowocuje przedłużeniem kontraktu ,co rozwiąże kwestię przyjścia ,lub nie do naszego klubu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|