Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
14854
06.12.2011, 10:08
zniesienie refundacji na leki od nowego roku to taka cicha eutanazja dla wielu rencistów i emerytów.Już teraz lakarstwa są bardzo drogie i wielu nie stac na ich wykupienie.
http://www.zachod.pl/2011/12/leki-be...ze-protestuja/
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.12.2011 o godz. 10:48.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA