Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#472
Stary 06.12.2011, 10:01
Po co zatrudniać nowego trenera z kolejnym kontraktem rzędu 300-400 tys. ojrasów ? Skoro do końca maja/czerwca musimy bulić Maaskantowi, skoro rozstaniemy się z Q, to może lepiej pieniądze przeznaczone na ich kontrakty (jakieś 600 tys euro rocznie) przeznaczyć na zakontraktowanie jakiegoś wolnego zawodnika o uznanej renomie ? Podejrzewam, że większy byłby z tego pożytek niż z zatrudniania Frania - Franiowi po przygodzie z kadrą PZPN, jako jedyne miejsce zatrudnienia wskazałbym Konwiktorską...... Wszędzie indziej już był, a niestety w jego przypadku stara zasada winiarska się nie sprawdza - swoje apogeum osiągnął w drugiej połowie lat 90-tych i w przeciwieństwie do francuskich win - im starszy tym gorszy.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!