Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9230
Stary 06.12.2011, 09:43
Moim zdaniem ważniejszym meczem jest ten z Polonią. Wygrana daje nam dalsze szanse na Mistrzostwo, remis poważnie nas oddala od tego celu, a porażka praktycznie przesądza o eliminacji (Disco Polo odjeżdża razem z Legią i Śląskiem).
Wygrana z Twente jest jak najbardziej potrzebna - i chodzi mi przede wszystkim o pkt do rankingu, ale nie jest konieczna.
W awans niestety nie wierzę, Odense mimo ostatniej wygranej w lidze z Fulham sobie nie poradzi...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując