Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 06.12.2011, 08:20
To prawda, Diaz wygląda nieźle na stopie jednak prawdziwa ocene jego pracy na tej pozycji moim zdaniem będzie mecz z Twente, wtdey wyjdzie wszystko. Po meczu z Widzewem za pozytyw można uznac stosunkowo dużą ostatnio ilość sytuacji, jednak ich wykończenie woła czasem o pomste do nieba (przyp. strzał Boguskiego z 3 metrów prosto w Mielcarza). Mecz z Polonią napewno będzie dużo bardziej wymagający i obyśmy go wygrali bo jak widać po wczorajszym meczu Legia nie zamierza chyba odpuścić w tym sezonie nic...
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując