Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 06.12.2011, 07:45
Wisła - Polonia 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Czekaj, Diaz, Paljic - Wilk, Garguła, Nunez - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany: Genkov, Jirsak, Melikson
Bramki: Biton, MAłecki
Odpowiedz cytując