Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
3951
06.12.2011, 07:45
Wisła - Polonia 2:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Czekaj, Diaz, Paljic - Wilk, Garguła, Nunez - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany: Genkov, Jirsak, Melikson
Bramki: Biton, MAłecki
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik