speedfashion napisał(a):

Grę kopaczy Zagłębia można (należy) określić mianem skandalu. Tam przynajmniej połowa składu zdaje się przechodzić koło meczu.
W dodatku Zagłębie bezczelnie wydarło sąsiadce to, co od zawsze jej się należy - ostatnie miejsce. :(
|
Głowny faworyt do spadku na ta chwile