Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18027
Stary 06.12.2011, 07:19
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Grę kopaczy Zagłębia można (należy) określić mianem skandalu. Tam przynajmniej połowa składu zdaje się przechodzić koło meczu.
W dodatku Zagłębie bezczelnie wydarło sąsiadce to, co od zawsze jej się należy - ostatnie miejsce. :(
Głowny faworyt do spadku na ta chwile
Odpowiedz cytując