Skrewdriver napisał(a):

polecam nowy super pub w Krakowie ''Strefa Piwa''.
łyknąłem z kija wędzonego kozlaka Schlenkerli, niesamowity...
szkoda jedynie ze dobry lokal z lanym piwem znów na kazimierzu.
co do sklepu na Ruczaju ''Maria'' to wlasciciele sa zagorzalymi fanami gorszej strony błoń, więc....
ze swej strony moge polecic sklep ''Browarek'', na Kobierzynie przy przystanku autobusowym na Babinskiego.
spory wybór jesli chodzi o polskie browary,plus troche Niemca i Czecha
|
Dlatego Bóg pokarał Marię cyckami do kolan.
Nie popadając w paranoję, to tam własnie jest duzy wybór piw innych, niz wszędzie.