Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 06.12.2011, 02:29
Skrewdriver napisał(a):Wyświetl post
polecam nowy super pub w Krakowie ''Strefa Piwa''.
łyknąłem z kija wędzonego kozlaka Schlenkerli, niesamowity...
szkoda jedynie ze dobry lokal z lanym piwem znów na kazimierzu.
co do sklepu na Ruczaju ''Maria'' to wlasciciele sa zagorzalymi fanami gorszej strony błoń, więc....
ze swej strony moge polecic sklep ''Browarek'', na Kobierzynie przy przystanku autobusowym na Babinskiego.
spory wybór jesli chodzi o polskie browary,plus troche Niemca i Czecha
Dlatego Bóg pokarał Marię cyckami do kolan.
Nie popadając w paranoję, to tam własnie jest duzy wybór piw innych, niz wszędzie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując