Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 06.12.2011, 00:19
thechris napisał(a):Wyświetl post
No żeby się za bardzo nie rozkręcił bo strzeli kiedyś gola albo zaliczy asystę (w sezonie 2013/14 jak już się tak rozkręci na serio). I wtedy zapewne go wykupi drużyna na "B" lub na "R" i nie będziemy mieli kim straszyć...


Golami to niech sie lepiej zajmą panowie Genkov I Biton.Bo do tej pory zajeci to sa raczej upadkami na murawe. Iliev niech robi szum i ciagnie ten wózek do przodu.I to wystarczy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując