Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 06.12.2011, 00:12
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Iliev sie rozkreca.
No żeby się za bardzo nie rozkręcił bo strzeli kiedyś gola albo zaliczy asystę (np. w sezonie 2013/14 jak już się tak rozkręci na serio). I wtedy zapewne go wykupi drużyna na "B" lub na "R" i nie będziemy mieli kim straszyć...
Ostatnio edytowane przez thechris : 06.12.2011 o godz. 00:18.
Odpowiedz cytując