|
Iliev sie rozkreca.Moze nie widac wielkiej szybkosci,ale w meczu z WIdzewem pokazal ze nieprzypadkowo dobrze radzil sobie w Partizanie.
zastanawiam sie czy taka nasza gra wystarczy na Grocllin,ale mysle ze nie.A dyskopolowcy ustawia poprzeczke wyzej.A to wazny mecz bo wygrywajac wyprzedzamy ich w tabeli.
|