Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 06.12.2011, 00:08
Iliev sie rozkreca.Moze nie widac wielkiej szybkosci,ale w meczu z WIdzewem pokazal ze nieprzypadkowo dobrze radzil sobie w Partizanie.

zastanawiam sie czy taka nasza gra wystarczy na Grocllin,ale mysle ze nie.A dyskopolowcy ustawia poprzeczke wyzej.A to wazny mecz bo wygrywajac wyprzedzamy ich w tabeli.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując