http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1-1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-0
Legia Warszawa - Cracovia 3-0
Łódzki KS - Śląsk Wrocław 0-2
Podbeskidzie - GKS Bełchatów 0-1
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 0-0
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1-0