Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24468
Stary 05.12.2011, 22:50
Czy jest może ktoś na forum, kto zna się np na prawie? Ponieważ moją koleżankę spotkała taka sytuacja, że pracowała na ulotkach, podpisała regulamin pracy (kopii nie dostała) i ten frajer (tzn szef) do tej pory nie wypłacił jej pieniędzy (i nie chodzi to o 50 czy 100 zł). Czy są może jakieś możliwości prawne, czy coś w tym stylu, żeby go chociaż postraszyć? Policja, czy może jakiś sąd, nie wiem.. dodam, że pracowała mając nie skończone 18 lat, a konkretnie 17. Bardzo prosze o szybką pomoc i z góry dziękuje
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując