PODpalacz napisał(a):

|
Ogólnie chciałem napisać że drózyna nie jest przygotowana do sezonu....fizycznie i psychicznie,wszystko powini robić 3 razy szybciej z piłką i bez niej
|
Dr
użyna swoją drogą, ale widać, że Ty też nie bardzo przygotowany jesteś do pisania tutaj. Powinieneś to robić 3 razy bardziej poprawnie i 3 razy przemyśleć zanim wyślesz.
Przepraszam, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Raczej nie zgadzam się z Twoimi ocenami.

Nie można mówić o "braku kondycji" (jak mniemam chodzi o nieprzygotowanie) u Małeckiego i Boguskiego, bo oni dopiero wracają po ciężkich dolegliwościach. Chociaż zgodzę się, że nasi piłkarze pod koniec meczu naprawdę kiepsko wyglądali.
Aha, do wygranej z Apoelem nie brakło kondycji tylko umiejętności i jaj. Dopóki będziemy wychodzić na ważne mecze tak stremowani, dopóty cudów spodziewać się nie należy.