Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 05.12.2011, 21:47
avangarda napisał(a):Wyświetl post
spróbuj zaktualizować sterowniki do karty sieciowej
w menadżerze urządzeń ? robiłem już tak,ale mógłbyś mi jeszcze raz napisać jak to się robi bo nie wiem czy dobrze robiłem?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując