Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#969
Stary 05.12.2011, 21:28
Nie wiem jak prezydent Gdańska Paweł Adamowicz śmie narzekać!!!!!!!!!!!!
http://www.sport-informer.pl/infos/p...sowaniu_234761
Odpowiedz cytując