Temat
:
Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012
Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
969
05.12.2011, 21:28
Nie wiem jak prezydent Gdańska Paweł Adamowicz śmie narzekać!!!!!!!!!!!!
http://www.sport-informer.pl/infos/p...sowaniu_234761
lukaku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaku
Znajdź inne posty napisane przez lukaku