Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 05.12.2011, 20:35
Będzie?
To ja proszę Aleksandra Brożyniaka na ławce trenerskiej Wisełki

a moje gdzie?
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg Bayern-Munich-Fans.jpg (78,1 KB, 108 wyświetleń)
Powód: oszukany :P
Ostatnio edytowane przez xdarek : 05.12.2011 o godz. 21:51.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując