Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1329
05.12.2011, 20:35
Będzie?
To ja proszę Aleksandra Brożyniaka na ławce trenerskiej Wisełki
a moje gdzie
?
Załączone obrazki
Bayern-Munich-Fans.jpg
(78,1 KB, 108 wyświetleń)
Powód: oszukany :P
Ostatnio edytowane przez xdarek : 05.12.2011 o godz. 21:51.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe
.
xdarek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do xdarek
Znajdź inne posty napisane przez xdarek