Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro
Offline
#
24462
05.12.2011, 20:31
Pytanko:
Mam karnet na C i z przyczyn osobistych nie mogę iść na mecz w piątek, wiem że kiedyś było tak, że jak ktoś miał kogoś bilet to do kamerki przykładali bilet + dokument wchodzącej osoby i jazda.
Przejdzie coś takiego w piątek?
www.viagrasansordonnancefr.com viagra femme france rapide
siekierski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siekierski
Znajdź inne posty napisane przez siekierski