Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24462
Stary 05.12.2011, 20:31
Pytanko:
Mam karnet na C i z przyczyn osobistych nie mogę iść na mecz w piątek, wiem że kiedyś było tak, że jak ktoś miał kogoś bilet to do kamerki przykładali bilet + dokument wchodzącej osoby i jazda.

Przejdzie coś takiego w piątek?
Odpowiedz cytując