Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 05.12.2011, 20:05


jakąś fajną toyote supre ( tylko nie tą pomarańczową z za szybkich za wściekłych )

pewnie że siądzie, już jest na mojej tapecie
Powód: bo tak :)
Ostatnio edytowane przez przemo : 05.12.2011 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując