|
Grę kopaczy Zagłębia można (należy) określić mianem skandalu. Tam przynajmniej połowa składu zdaje się przechodzić koło meczu.
W dodatku Zagłębie bezczelnie wydarło sąsiadce to, co od zawsze jej się należy - ostatnie miejsce. :(
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|