Wyświetl pojedynczy post
Mauret
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6086
Stary 05.12.2011, 19:07
Baba25 napisał(a):Wyświetl post
Od tego zwycięstwa w kadzre Smudy pojawia się sporo "szaraków" o nieziemskich parametrach. Szkoda, że nie da się ich kupić, ale zastanawia mnie skąd się oni biorą skoro gram na dużej bazie danych z piłkarzami z najwyższych lig wszystkich kontynentów i z włączonymi 16 ligami. Wiecie może, dlaczego w kadrze pojawiaja sie "szaraki" skoro liczba piłkarzy dostępnych w grze umożliwia chyba powoływanie normalnych zawodników do Polski?
W kadrze Niemiec zawsze grają szaraki, ale że w Polsce to faktycznie dziwne...
Odpowiedz cytując