Ma_niek napisał(a):

|
Sa w miare dobrze przygotowani. To ze nie robia tego tak jak bys chcial nie wynika z zlej kondycji tylko umiejetnosci.
|
Masz kolego żywy przykład ekip Widzewa ,Ruchu ,Górnika ,Podbeskidzia a w myśl
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania rękii” ale kiedy walczyć... gdy się ma siłę czy umiejętności. Na Śląsk i Odense mogli pościskać dupy i zagrać coś lepszego

ale jeśli przyjedzie Górnik czy Podbeskidzie to my nie będziemy biegać

.A jeszcze jedno ci podpale Apoel zabiegał nas czy tu były potrzebne umiejętności czy kodycjia
