Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 05.12.2011, 18:55
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Sa w miare dobrze przygotowani. To ze nie robia tego tak jak bys chcial nie wynika z zlej kondycji tylko umiejetnosci.
Masz kolego żywy przykład ekip Widzewa ,Ruchu ,Górnika ,Podbeskidzia a w myśl
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania rękii” ale kiedy walczyć... gdy się ma siłę czy umiejętności. Na Śląsk i Odense mogli pościskać dupy i zagrać coś lepszego ale jeśli przyjedzie Górnik czy Podbeskidzie to my nie będziemy biegać.A jeszcze jedno ci podpale Apoel zabiegał nas czy tu były potrzebne umiejętności czy kodycjia

Odpowiedz cytując