|
willow rozumiem, że jesteś zły, że pieniądze idą w "obce" ręce a nie na "własną" infrastrukturę ?
Uważam że oddanie śladowej ilości kasy z budżetu Wisły S.A. na konto TS Wisła nie uszczupli tego ~40 milionowego budżetu . Natomiast może pomóc zawodnikom TS Wisła. Klub piłkarski i tak wybuduje wcześniej bazę treningową i 70 ty/m-c tego nie powstrzyma.
pozdro
|