-ja123- napisał(a):

Patrząc na powtórkę bramki stwierdzam, że w ogóle nie patrzył w stronę bramki, tylko spuścił głowę i skoncentrował się na tym by w ogóle trafić w piłkę, co... nieco mnie zaskoczyło. Gość ma olbrzymie możliwości, ale musi się nauczyć czegoś co potrafią najlepsi, w 100% kontrolować piłke nie patrząc na nią, ale jeszcze kilka lat przed nim, nauczy się, musi się nauczyć, bo inaczej pewnego poziomu nie przeskoczy.
Zobaczymy jak jego kariera się potoczy, już było kilku "jednostrzałowców" i na razie do tego grona trzeba zaliczyć Wolskiego. Czy wybije się i powtórzy dobrą rundę na wiosnę? Zależy tylko od niego i od sztabu Legii.