Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18020
Stary 05.12.2011, 18:13
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na ten filmik, pokazujący jego akcje z kilku meczy sprzed meczu z PSV, widać, że ma taką technikę, że ja jestem w 90% pewny, ze strzelił jak chciał.
http://www.youtube.com/watch?v=M4WXrzy5WKk
Patrząc na powtórkę bramki stwierdzam, że w ogóle nie patrzył w stronę bramki, tylko spuścił głowę i skoncentrował się na tym by w ogóle trafić w piłkę, co... nieco mnie zaskoczyło. Gość ma olbrzymie możliwości, ale musi się nauczyć czegoś co potrafią najlepsi, w 100% kontrolować piłke nie patrząc na nią, ale jeszcze kilka lat przed nim, nauczy się, musi się nauczyć, bo inaczej pewnego poziomu nie przeskoczy.
Zobaczymy jak jego kariera się potoczy, już było kilku "jednostrzałowców" i na razie do tego grona trzeba zaliczyć Wolskiego. Czy wybije się i powtórzy dobrą rundę na wiosnę? Zależy tylko od niego i od sztabu Legii.
Odpowiedz cytując