Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 05.12.2011, 18:07
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Iliew najlepszy na boisku w pierwszej połowie od 65 minuty oddychał rękawami nadawał się do zmiany.
Musiał grać,bo nie ma zmiennika. Wystawienie Kirma byłoby sabotażem. Iliev słaniający się na nogach to większe zagrożenie dla przeciwnika niż Kirm. Tak więc grać musiał.

Ogólnie mecz słabiutki. Taka kopanina z elementami jakiejś przebijanki czy jak to tam nazwiemy. Ogólnie ciężko to było oglądać a w porównaniu z tym co widzieliśmy z Sląskiem czy Odense to dwie różne drużyny grają jako Wisła.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując