willow napisał(a):

Podobno - podkreślam, podobno - Wisła płaci TS-owi za wynajem boiska treningowego 70 tys miesięcznie.
Jeśli to prawda, a wszystko na to wskazuje, to nie mogę uwierzyć, jak to możliwe, że do tej pory nie mamy
infrastruktury treningowej...
|

A jeśli to prawda to pozostaje się cieszyć że Towarzystwo Sportowe coś zarabia na tym
/
Od początku jasne.. po prostu śmiesznie zabrzmiało

a jeśli chcemy być poprawni to S.A. płaci TS-owi.
Ja tam wole żeby TS się wzbogacał.. a jakieś tam boisko mogą przy okazji wybudować, jedno nie wyklucza drugiego.