Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20258
Stary 05.12.2011, 17:10
willow napisał(a):Wyświetl post
Podobno - podkreślam, podobno - Wisła płaci TS-owi za wynajem boiska treningowego 70 tys miesięcznie.
Jeśli to prawda, a wszystko na to wskazuje, to nie mogę uwierzyć, jak to możliwe, że do tej pory nie mamy
infrastruktury treningowej...



A jeśli to prawda to pozostaje się cieszyć że Towarzystwo Sportowe coś zarabia na tym



/

Od początku jasne.. po prostu śmiesznie zabrzmiało a jeśli chcemy być poprawni to S.A. płaci TS-owi.

Ja tam wole żeby TS się wzbogacał.. a jakieś tam boisko mogą przy okazji wybudować, jedno nie wyklucza drugiego.
Ostatnio edytowane przez CH. : 05.12.2011 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując