Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
15784
05.12.2011, 16:25
Wiślacy i Legioniści raczej nie będa powołani na ten mecz, bo gramy 14 grudnia mecz LE i trudno, zeby bral kogos, który przyjedzie w dniu meczu
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW