Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15784
Stary 05.12.2011, 16:25
Wiślacy i Legioniści raczej nie będa powołani na ten mecz, bo gramy 14 grudnia mecz LE i trudno, zeby bral kogos, który przyjedzie w dniu meczu
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując