Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Biuro Prasowe
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
204
05.12.2011, 16:16
Po wczorajszym meczu na stadionie znaleziono iPoda.
Jeśli ktoś zgubił, niech wyśle maila na
[email protected]
z opisem koloru, stanu i zawartości iPoda, żeby było pewne, że to on jest właścicielem
Biuro Prasowe Wisły Kraków
Biuro Prasowe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Biuro Prasowe
Znajdź inne posty napisane przez Biuro Prasowe