Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
1843
05.12.2011, 16:03
mi tam nie wstyd, każdy debil przecież widzi, że całość jest w remoncie. Wobec tego jak niby ma wyglądać?
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a