Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw
Offline
#
201
05.12.2011, 15:18
Piszcie co chcecie ale mnie osobiście Rafał nigdy nie zachwycał nawet jak sie obijał o repre.W najlepszych czasach szybkość i dobre odegranie klepy na dziś to jescze cień zawodnika ale kiedyś musi grać
sedTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sedTS
Znajdź inne posty napisane przez sedTS