Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline
#
198
05.12.2011, 14:24
Boguski że zmarnował setkę to fakt ale jego podania 2 połowie to kompromitacja , Iliew najlepszy na boisku w pierwszej połowie od 65 minuty oddychał rękawami nadawał się do zmiany.
Piettras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piettras
Znajdź inne posty napisane przez Piettras