|
Boguski po tej zmarnowanej setce powinien trafić do młodej ekstraklasy ,niestety Kazek nie ześle go żeby nie robić pokazówki.Przez tego pilkarzyne martwiłem się o wynik do końca meczu gdyby Widzew miał fuksa w końcówce to teraz mielibyśmy 2 punkty mniej w tabeli.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
|