Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 05.12.2011, 12:48
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Iliev - 9 - bardzo dobry mecz. Szalał w pierwszej połowie na skrzydle. W drugiej trochę osłabł ale również stwarzał zagrożenie pod bramką. A to zagranie z pierwszej połowy ze skrzydła stadiony świata( i za to nota z 8 na 9 w górę! więcej takiej piłki na Polskich stadionach)
I dlatego czekam na powrót na pełny mecz i w normalnej dyspozycji Meliksona. Melikson, Iliew i ...przydałby sie ktoś trzeci. Nadal uważam że potrzebny nam jest jakiś skrzydłowy, bo Małecki zawsze będzie grał egoistycznie, a tu potrzeba kolejnego zawodnika do rozegrania piłki.

Możliwe jest ciągle też sprawdzenie wariantu Melikson, Iliew po bokach i Garguła na środku jako ten trzeci. Mały mógłby wchodzić w II połowie za Iliewa, lub odwrotnie, Iliew za Małego. Z przodu Biton lub Genkow, a za nimi Wilk, Nunez (lub Jirsak, lub ...Sobolewski).
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.12.2011 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując