Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8316
Stary 05.12.2011, 11:18
koniak napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zwolennikiem "holenderskiej myśli taktycznej" wystawić waszemu ulubieńcowi pomnik gdzieś w centrum miasta i rzucać nań kwiaty po każdej kolejce ligowej (nawet tej na minus)
Jak w Warszawie mogą co miesiąc, to my możemy co tydzień
Sorki za OT
Odpowiedz cytując