koniak napisał(a):

|
Proponuje zwolennikiem "holenderskiej myśli taktycznej" wystawić waszemu ulubieńcowi pomnik gdzieś w centrum miasta i rzucać nań kwiaty po każdej kolejce ligowej (nawet tej na minus)
|
Jak w Warszawie mogą co miesiąc, to my możemy co tydzień

Sorki za OT