FraMat napisał(a):

Kto mówi, ze obrona nie popełnia błedów?
Wczorajszymi błędami mozna byłoby obdzielic kilka meczów. Na szczęście Duńczycy nie potrafili ich wykorzystać, ale każde dośrodkowanie, każda wrzutka w pole karne ze stałego fragmentu czy z gry powodowały palpitację.
|
A napisałem, że nie popełnia? Uważam, że jest o wiele lepiej niż z Jaliensem i o tym pisałem...