Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 05.12.2011, 10:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kto mówi, ze obrona nie popełnia błedów?
Wczorajszymi błędami mozna byłoby obdzielic kilka meczów. Na szczęście Duńczycy nie potrafili ich wykorzystać, ale każde dośrodkowanie, każda wrzutka w pole karne ze stałego fragmentu czy z gry powodowały palpitację.

A napisałem, że nie popełnia? Uważam, że jest o wiele lepiej niż z Jaliensem i o tym pisałem...