Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15780
Stary 05.12.2011, 09:54
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
W bardzo efektowny sposób przedrylowałeś dzisiaj Dudu (tzw. Flip-flop). Jak to zrobiłeś?
Ivica Iliev: Widzicie, umiem tylko to (śmiech). Nie strzelam goli, nic innego, tylko drybling. Ale to dobrze (śmiech). Cieszę się piłką, a to dodaje siły, wtedy się dobrze gra. To był zawsze mój problem, dobry drybling, ale gorzej z wykończeniem. Jeżeli mógłbym przejść dwóch, trzech rywali i jeszcze strzelić gola, to pewnie grałbym w „większym” klubie, w znacznie lepszej lidze (śmiech).



http://wislalive.pl/news/ivica_iliev...sc_z_gry_-122/


Hehehe
Gość jest obdarzony dużą dozą samokrytyki, to dobrze, po na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy, którzy to potrafią
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując