Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 05.12.2011, 09:31
HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
Paljic w 11 kolejki C+. Gubie sie.
Rozegral dobre zawody wiec czemu sie dziwisz - zasluzyl jak Diaz. Taki powinien byc boczny obronca - wlaczajacy sie w akcje ofensywne.
Odpowiedz cytując