Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 05.12.2011, 09:19
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...is-a-DUMP.html
Poniedzialkowe wydanie.

Angole nieźle sraja w gacie choć nic w tym dziwnego. Takie jaja to tylko w Polsce, a konkretniej w Krakowie.
Wstyd.

Zazdroszczą Holendrom że zatrzymują się u nas.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.12.2011 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując