Patrząc na ten filmik, pokazujący jego akcje z kilku meczy sprzed meczu z PSV, widać, że ma taką technikę, że ja jestem w 90% pewny, ze strzelił jak chciał.
http://www.youtube.com/watch?v=M4WXrzy5WKk
PS. Barca ma szkółkę w Warszawie, Real będzie miał w Łodzi? Ciekawe, czy chodzi o koszykówkę (partnerem jest fundacja Gortata), czy piłkę nożną:
http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...0074034195.htm