Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8308
Stary 05.12.2011, 00:35
Bartii napisał(a):Wyświetl post
bylem i jestem nadal zwolennikiem Maskanta... Maaskant stworzył zespoł i taktykę, oraz jakoś gry
On miał dać jakość bo podobno "jakoś" to takie polskie ...
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując