Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8307
Stary 05.12.2011, 00:08
willow napisał(a):Wyświetl post
"Kazimierz Moskal dba o to, aby zawodnicy poprawili swoją grę przy stałych fragmentach, po których tracili sporo bramek. „Mogę powiedzieć, że pierwszy raz ćwiczymy stałe fragmenty gry, strzeliliśmy bramkę po stałym fragmencie, także widać efekty. Szczerze mówiąc, Widzew był dobrze przygotowany, wiedział co gramy, ale na następny mecz trener przygotuje inne rozwiązanie, abyśmy zaskoczyli Polonię w takich sytuacjach” – podkreślił pomocnik.

„Trener chce, aby stałe fragmenty gry doprowadzić do automatyzmu. Nie wiem, czy tego brakowało, ale myślę, że to jest ważne w piłce, aby piłkarz wiedział gdzie się ma ustawić, żebym wiedział, że jak podaję, to ktoś to podanie otrzyma. Są to rzeczy, których nam brakowało za trenera Maaskanta” – zakończył Tomas Jirsak.

Z dedykacją dla FraMata i wolfyego
Dla mnie to jest takie .......enie , zresztą czego oczekiwać po kolesiu który uważał że zagraliśmy świetnie we Wrocławiu, w ubiegłej rundzie.
Dokładnie mi to przypomina te teksty na zgrupowaniu na początku 2007 roku gdzie bodajże Baszczu zachwycał się treningami i atmosferą(w sensie - za Petrescu to była kicha a teraz to rewelacja).
Skończyło się tym że nie byli w stanie wygrać jednego meczu.
Niech Sobol, nawet Mały, może Melikson, Pareiko, Chavez - powiedzą że niczego(a przynajmniej stałych fragmentów) się nie trenowało przy Maaskancie- wtedy uwierzę.A Jirsak niech zacznie grać bo jedyne czego się tu nauczył to języka polskiego.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując