Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18015
Stary 04.12.2011, 23:54
Tak, to samo powiedział kiedyś Mały jak mu wpadło pierwszy raz po ścięciu do środka pola z lewej nogi. Że zamknął oczy.

A potem wyszło drugi, trzeci... i Małecki się przyznał, że to po prostu trenuje.

Nie wiem jak z Wolskim, ale po prostu piłkarze lubią sobie jaja robić. W dodatku po co się chwalić, że to firmowe zagranie - tylko ułatwia się zadanie przeciwnikowi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując