PlacekTSW napisał(a):

|
Co raz bardziej podoba mi się gra Ilieva, jeszcze gdyby jakieś bramki zaczął strzelać, to byłoby lepiej.
|
Iliev to dla mnie zagadka. Facet gra w piłkę naprawdę nieprzeciętnie, potrafi zagrać niekonwencjonalnie, minąć nawet 2 rywali dryblingiem
ale rzadko kiedy bezpośrednio coś z tego wynika na korzyść drużyny. Bramki dla Wisły nie zdobył żadnej mimo, że w barwach Partizana był królem strzelców w Serbii... Oby w przyszłym roku się przełamał, mam wrażenie, że to, co do tej pory pokazywał to jeszcze nie jest jego maksimum.