|
Mecz nudny i chyba w TV tego się dało oglądać.
Akcja z dziećmi super i chwała gniazdowemu że umiał towarzystwo utrzymać bo trochę bałem się że dzieciaki nasłuchają się trochę normalnej stadionowej mowy. Sędzia kalosz - rozwaliło.
Zawsze po pucharach gra się ciężko i bywały nie raz wtopy nawet tej mitycznej wielkiej Wisły za czasów pierwszego Kasperczka.
Druga połowa zdecydowanie lepsza.
Boguski jak go lubię to w kosmos.Słabszy mecz Czarka. Zawsze trudniej nam się gra z drużynami parkującymi autobus.
|