Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15770
Stary 04.12.2011, 22:56
Diaz powinien pograć na środku obrony do końca sezonu, zobaczymy czy się sprawdzi. na lewej obroni on już prochu nie wymyśli.
Odpowiedz cytując