Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 04.12.2011, 22:24
willow napisał(a):Wyświetl post
Akurat ta sytuacja to był pech, zgodzę się.
Ale liczyłeś, ile miał niecelnych podań?
A ile razy mógł podać lepiej ustawionemu partnerowi?
Mały to dobry gracz, ja tego nie kwestionuję. Ale brakuje mu tego ostatniego szlifu...

ja liczyłem - 13 zepsutych akcji z rzędu
do tego w 14 dośrodkował ale wprost w ręce bramkarza
liczylem z tego wzgledu iż słyszałem iż raz na 10 spitolonych coś strzela
i nie prawda

a gol z Odense - bylem niezle zaskoczony
Odpowiedz cytując