Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18009
Stary 04.12.2011, 22:18
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
jak piłka się ześliźnie z nogi, to wtedy tak
Sorry ale nie można wykluczyć tego że Wolski chciał uderzyć piłkę zewnętrzniakiem, wielu zawodników często robi tak z premedytacją. Chyba najbardziej charakterystycznie robi to portugalczyk Quaresma który nie tylko z powietrza często tak uderza piłke ale również z ziemi, kilkanascie takich goli stzelil gdzie piłke odkreca się w ostatnie fazie od bramki po uderzeniach zewnętrzna częścią stopy.
Imo Wolski chciał tak uderzyć, najlepiej jednak jest go o to zapytać.
Odpowiedz cytując