Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 04.12.2011, 22:12
willow napisał(a):Wyświetl post
Bo dobre podanie to jeszcze trzeba umieć wykorzystać?
Ivice ustawić jako napastnika, wtedy pogadamy...
To nie była "setka" jak w przypadku Boguskiego, tu kąt był praktycznie zerowy, zwykły pech Małego:

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...Mielcarza.html
Odpowiedz cytując